Karantina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karantina

Özgür Ruh

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük..

+2
MaTeo
Admin
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
SiLenT_ScReaM
Deli olabilir
Deli olabilir
SiLenT_ScReaM

Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 2:48 pm

lan günlük alayının amk istiom ha
gene kavga ettik amk
2 gündür açmadı telini bende dier hatta geçtim açmıcam nolursa olsun ya oofff çok sıkıldım ya ala ala nere gada Sad
elrond
Aktif kişilik
Aktif kişilik
elrond

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:37 pm

lan günlük ;
sen söle amk kim cumhur reisi olsun ? ortada adam gibi adam yok iyimi ! vardı bir tane oda meclis başkanı oldu yine güle kaldı koltuk tmm oda iyi biri ama o pos bıyık tayyeap yokmu o ne anasının gözü o !!! neyse gel bi akşam içelim senle dertleşiriz .... cvp ver artık ya bir cvp istiyorum amk aptal gibi yıllarca konuştum bi cvp hakkım deelmi sana bütün herşeyi anlatıom sen hiç bişi anlatmıyon ? sevdiğin varmı össde ne yaptın anlat amk biraz ya Crying or Very sad Rolling Eyes
SiLenT_ScReaM
Deli olabilir
Deli olabilir
SiLenT_ScReaM

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 4:11 pm

elrond demiş ki:
lan günlük ;
sen söle amk kim cumhur reisi olsun ? ortada adam gibi adam yok iyimi ! vardı bir tane oda meclis başkanı oldu yine güle kaldı koltuk tmm oda iyi biri ama o pos bıyık tayyeap yokmu o ne anasının gözü o !!! neyse gel bi akşam içelim senle dertleşiriz .... cvp ver artık ya bir cvp istiyorum amk aptal gibi yıllarca konuştum bi cvp hakkım deelmi sana bütün herşeyi anlatıom sen hiç bişi anlatmıyon ? sevdiğin varmı össde ne yaptın anlat amk biraz ya Crying or Very sad Rolling Eyes

küfredersen nah anlatır Very Happy:D:D

dimi günlük lol!
elrond
Aktif kişilik
Aktif kişilik
elrond

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 5:31 pm

onlar küfür deel bi kez iltifat lol!
SiLenT_ScReaM
Deli olabilir
Deli olabilir
SiLenT_ScReaM

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 7:49 pm

slm günlük naper?
yarın aşkımcım gelio cheers

çok ösledim ya sonunda gelio
nese bide sts va yarın ne dışkı yicem acep lol!

öle işte hadi ben gaçtım
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 11:43 am

Günlük,
Biz sana hep amk diyoruz bozulmuyosun dimi?Bak bozuluyosna söyle valla demeyiz sonuçta sende insansın(!).
https://karantina.yetkinforum.com
SiLenT_ScReaM
Deli olabilir
Deli olabilir
SiLenT_ScReaM

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:56 pm

pşşşt günlük
nbr lan

cmtsi aşkımlaydım ama doyamadım ya pzr da kaldı izmirde ama görüşemedik zorla pikniğe götürdüle beni Sad

uffff netçez biz büle yaw nese efkarlıyım gene ....
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 3:29 pm

Bugün okula gitmedim ve gene 7de kalktım.8.30 da derse oturdum 500 soru çözdüm kalktım.Yarın felsefe ve pc yazılım var onlara çalıştım mı tamamdır bugünlük.Kırgınım birazda.En önemlisi O hayatımda.. I love you
https://karantina.yetkinforum.com
SiLenT_ScReaM
Deli olabilir
Deli olabilir
SiLenT_ScReaM

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük..   Sevgili Günlük.. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 5:48 pm

slm günlük

yeni geldim kitap fuarındaydım dün açıldı dünde ordaydım bugünde kapanana kadar ordayım heralde:)Smile

salı kendime iş ayarlıcam geleceğe yatırım lol! kitapçının biriyle kurduk muabbeti
benimki duymasında çok tatlı yauw meşallah yawrıma tütütü lol!

aman ya çok eğlendik bugün beleş yemek yedim ya ençok o zevk verdi hehehe aslında anlatçak şey çok da sınavda çok yarın kimya sınavım va

hada görüşürük hergele bash bash cyclops

Sevgili Günlük..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2